Když zahrazovací sloupky, tak jedině od EXPOINT

Občas požadujeme do naší společnosti specifické věci, a tak vždy hledáme vhodného dodavatele, jenž by nás dokázal uspokojit po všech stránkách. Třeba před měsícem jsme potřebovali v našem finančním centru vymezit prostor, k čemuž jsme potřebovali takzvané zahrazovací sloupky, na které bychom dali lano. Ovšem najít vhodného dodavatele bylo těžší, než se na první pohled zdálo.

Pravděpodobně si řeknete, že zahrazovací sloupky se dají koupit na každém rohu, nicméně opak je pravdou. Začali jsme tedy brouzdat po internetu, srovnávat si nabídky jednotlivých firem a dívat se na jejich produktové portfolio. Požadavky jsme měli vskutku specifické. Potřebovali jsme zahrazovací sloupky s vyměnitelnou hlavicí, na kterou bychom mohli potom dát lano, a tím ohraničit potřebný prostor.

EXPOINT se ukázal jako optimální dodavatel

Po dlouhém hledání, pátrání a porovnávání jsme se rozhodli obrátit se na společnost EXPOINT. Přestože sídlí v Karviné, nebyl žádný problém s tím, že jsme na opačné straně republiky. EXPOINT má sice internetový obchod, kde je možné zakoupit jednotlivé produkty, nicméně my jsme raději firmu oslovili přes kontaktní formulář, abychom jí vysvětlili, co vlastně přesně požadujeme. Chtěli jsme se vyhnout tomu, že by nám byly dodány sloupky, které by nám byly k ničemu.

Pracovníci byli ochotní

Zahrazovací sloupky spadají do speciální kategorie. Ačkoliv se to nezdá, jejich funkce je opravdu důležitá, navíc se nejedná o zrovna nejlevnější produkty, a proto jsme chtěli mít jistotu, že vkládáme důvěru do opravdového odborníka. Pracovníci byli velice ochotní, vždy nám zodpověděli všechny dotazy, dokonce nám pomohli s výběrem konkrétního řešení a navrhli, co všechno by se nám mohlo do finančního centra hodit. Pokud budeme ještě někdy zahrazovací sloupky objednávat, určitě se na EXPOINT opět obrátíme.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.