Potřebujete podlahu do průmyslového areálu? Prozradíme vám, jaké možnosti existují

průmyslové podlahy

Průmyslové podlahy představují velice namáhanou část průmyslových objektů. Pokud působíte třeba v potravinářské oblasti, potom je na průmyslové podlahy kladen i vysoký nárok, co se hygieny týče. Vyžadována je extrémní odolnost a trvanlivost. V případě, že je průmyslová podlaha udělána nekvalitně, dříve či později se objeví kosmetické vady, jako jsou trhliny. V následujících řádcích vám proto prozradíme, jaké možnosti se vám nabízí a na koho se v dané oblasti obrátit.

U průmyslových podlah je vyžadováno, aby byly odolné vůči těžkým nárazům a silným úderům, vysoké třecí síle a agresivním chemickým látkám. Stejně tak by měly zvládnout nápor vysokých teplot a tepelné šoky.

Jaké druhy průmyslových podlah existují?

První možností jsou epoxidové stěrky, které nacházejí uplatnění především tam, kde je vyžadována výrazná mechanická odolnost. Epoxidové podlahové stěrky jsou ideální volbou také do prostorů, kde jsou kladeny nemalé nároky na čistotu. Dále se nabízejí polyuretanové stěrky, jež zase bodují v parkovacích domech a garážovém stání.

Jestliže hledáte ekonomickou alternativu, sáhněte po epoxidových nátěrech, s nimiž snadno vyznačíte i cesty. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na antistatické podlahy do provozoven. Jejich předností je, že dokážou odvádět elektrostatický náboj.

Na koho se obrátit?

Pokud hledáte specialistu, jenž se v dané oblasti orientuje, obraťte se na společnost J.A. CLEAN. Je schopna vám vytvořit všechny výše zmíněné průmyslové podlahy. V jejím portfoliu služeb najdete vedle průmyslových podlah ještě jejich značení a revitalizaci. Podívejte se tedy na webovou stránku firmy, kde najdete také informace o cenách a ukázky realizací.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.